INSTYTUT PEDAGOGIKI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

 1. VII Transdyscyplinarna Konferencja Naukowa w Naukach o Bezpieczeństwie na temat: „Praca i nauczanie zdalne podczas pandemii COVID – 19. Doświadczenia, refleksje i wnioski”. Konferencja online z użyciem narzędzia Google Meet odbędzie się w dniu 11 czerwca 2021 roku. Szczegóły w załącznikach:
  Zaproszenie
  Karta zgłoszenia pdf. docx.
  Schemat rozdziału

 2. VIII Międzynarodowy Kongres Inkluzji Społecznej na temat: „Dostępność i projektowanie uniwersalne w perspektywie edukacyjnej”. Konferencja odbędzie się w dniu 20 maja 2021 r. w formie on-line. Szczegóły w załącznikach:
  Zaproszenie
  Informacje dla uczestników

 3. XIX Międzynarodowa Konferencja Naukowa na temat WIELOWYMIAROWOŚĆ EDUKACJI XXI WIEKU, 08-10 czerwca 2021 r. Dom Pracy Twórczej „Reymontówka” Chlewiska koło Siedlec SPRAWOZDANIE z XIX MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ; FOTORELACJA

 4. XVIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa na temat Idee w edukacji XXI wieku, 15-17 września 2020 r., Dom Pracy Twórczej „Reymontówka”, Chlewiska koło Siedlec; SPRAWOZDANIE z XVIII MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ

 5. "Janusz Korczak współcześnie w kulturze i edukacji". Konferencja Międzynarodowa, 28.04.2022 r. Uczestnictwo bezpłatne online. Janusz Korczak Contemporarily in Culture and Education. International Scientific Conference. Free online participation.