INSTYTUT PEDAGOGIKI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Zapraszamy do udziału w projekcie!!!

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach posiada 2 nowe pracownie specjalistyczne wyposażone ze środków pozyskanych w ramach Projektu „Uniwersyteckie innowacje w dziedzinie nauk społecznych UPH w Siedlcach”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, nr POWR.03.05.00-00-ZR43/18-00.

Pracownia integracji sensorycznej
powstała z myślą o kierunkach pedagogicznych, zaś nowoczesna elektroniczna strzelnica – dla kierunków bezpieczeństwo narodowe, kryminologia stosowana i bezpieczeństwo wewnętrzne.

W ramach projektu Uczestnicy zdobywają nowe umiejętności i podnoszą swoje kompetencje potrzebne w przyszłej pracy zawodowej.

Zajęcia wzbogacone są o praktyczne warsztaty w pracowniach i wizyty studyjne. Studenci ponadto wyjeżdżają na tygodniowy obóz, gdzie mogą sprawdzić swoje siły w terenie i nauczyć się rozwiązywania problemów.

W formie zorganizowanego wyjazdu doskonalą też kompetencje interpersonalne i znajomość savoir vivre podczas 3-dniowej wizyty w hotelu. Mają szanse zwiększyć swoją kreatywność i umiejętność pracy zespołowej. Wsparcie przewiduje też indywidualny coaching i job-coaching, a na koniec Uczestnicy mają możliwość zrealizowania płatnych staży zawodowych w wybranych firmach, czy instytucjach.

Projekt kierowany jest do trzecich lat studiów pierwszego stopnia kierunków: Pedagogika, Pedagogika Specjalna, Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Bezpieczeństwo narodowe, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Kryminologia stosowana.


Rekrutacja 1-15.X.2020

Ankieta rekrutacyjna

Ankietę należy dostarczyć osobiście do pokoju 1.41 w Budynku Wydziału Nauk Społecznych
lub
przesłać skan na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.