21 października 2020 roku odbędzie się (w formie o-line)

XVIII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA „ZARZĄDZANIE RYZYKIEM - UJĘCIE INTERDYSCYPLINARNE”

organizowana przez:

• Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,
  • Wydział Zarządzania Narodowego Uniwersytetu Studiów Politycznych i Administracji Publicznej w Rumunii,
  • Wydział Ekonomii Uniwersytetu w Kapsovar, Węgry.

Studenci zainteresowani udziałem w wykładach prowadzonych podczas konferencji proszeni są o przesłanie swojego zgłoszenia (imię i nazwisko, kierunek, rok studiów, adres mailowy uczelniany) do 11.10.2020 r. na adres:

Serdecznie zapraszamy

Informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie www.internationalweek.uph.edu.pl